Snom

Společnost Snom Technology GmbH vyvíjí produkty pro každodenní použití. Značka „Made in Germany“ se stala synonymem pro špičkového inženýrství, dokonalost, spolehlivost a péči o detail.

Společnost Snom Technology GmbH vyrábí široké spektrun stolních i bezdrátových telefonních přístrojů, náhlavních souprav a dalšího příslušenství.

Stolní telefonní přístroje

Řada D7XX

Profesionální telefonní přístroje řady D7XX kladou důtaz na dizajn a praktičnost při každodenním použití. Řada D7XX je správná volba ve chvíli, kdy je telefon klíčovým nástrojem pro každodenní práci. Tyto vysoce výkonné telefonní přístroje jsou prověřené dlouhodobou praxí a poskytují to nejlepší z širokopásmového HD zvuku, to zajišťuje vysokou čistou a kvalitu zvuku. Poskytují kompatibilitu s technologií Bluetooth, pro to aby splňovaly požadavky na provoz v dnešním kancelářském prostředí.

Řada D3XX

Řada telefonních přístrojů D3XX je navržena tak, aby poskytovala špičkovou evropskou kvalitu. Stala se tak efektivní volbou profesionálů při každodenním používání potvrzenou zkušenostmi z milionů instalací po celém světě. Kvalita a funkčnost, kterou odborníci vyžadují, jsou nepostradatelné vlastnosti pro každodenní pracovní život. Tyto vlastnosti se osvědčují ať už přímo v prostorách kanceláří, nebo u vzdálených pracovišť připojených prostřednictvím sítě internet.

Bezdrátové telefonní přístroje (DECT)

Řady M a M-SC

Digital Enhanced Cordless Telecommunications (DECT) je průmyslovým standardem zajišťujícím mobilitu na pracovišti. Řešení Snom DECT je navrženo pro použití v malých a středních podnicích, pro snížení nákladů na instalaci kabeláže a rychlou instalaci, případně v kancelářském a podnikovém prostředí za účelem zajištění mobility uživatelů. To umožňuje vysoce kvalitní zvuk s bezpečným šifrováním DECT. Nastavení je snadné a intuitivní díky integrovanému režimu instalace na sluchátkách Snom. Základnové stanice Snom jsou ideálním řešením pro použití na několika podlažích nebo ve velkých budovách.

Konferenční telefonní přístroje

Konferenční telefonní přístroje Snom poskytují spolehlivé řešení, které reprezentují 15 let investic do vývoje telefonních systéémů. Tyto telefony jsou výkonným obchodním nástrojem, který zlepšuje spolupráci a týmovou práci tím, že umožňuje více osobám zúčastnit se jednoho telefonního hovoru. Osvědčený hlasový a výkonný software společnosti Snom poskytuje vysokou kvalitu zvuku bez použití telefonního sluchátka. S externími mikrofony Snom je možné dosáhnout kvalitního hovoru i ve větších místnostech. Hlasová konference Snom je snadno implementovatelným řešením, které šetří čas a zvyšuje produktivitu práce.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!