Hledáme nové spolupracovníky !

Vzhledem k neustálému rozšiřování naší působnosti, hledáme nové kolegy. Nabízíme uplatnění technicky nebo obchodně zdatným osobnostem v sehraném týmu.

VoIP vývojář

Hledáme vývojáře pro rozšíření našeho VoIP oddělení.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost prostředí Linux na úrovni administrátora
  • znalost sítí (TCP/IP, VLAN, IPTABLES, analyza TCPDUMP, Wireshark)
  • základy programování v PHP, zkušenosti s MySQL, Javascript, skriptování.
  • znalost SIP protokolu a prostředí Asterisk
  • znalost SIP proxy Kamailio, OpenSER, SIPS výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • vývoj, údržba a správa telekomunikačních systémů
  • komunikace se zákazníky
  • zákaznícká podpora

Nabízíme dobrý kolektiv, možnost odborného růstu a spravedlivé ohodnocení vaší práce.

Pracoviště: Praha - Modřany

Nástup možný ihned.

Instalační a servisní technik

Hledáme samostatného technika pro instalace a servis bezdrátových, metalických a optických sítí. Dobrá kondice a sportovní povaha nutná, práce jsou často prováděny ve výškách a za každého počasí. Požadujeme vlastní řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme dobrý kolektiv, možnost odborného růstu a spravedlivé ohodnocení vaší práce.

Administrátor sítě

Hledáme nového kolegu pro administraci rozlehlých sítí. Nabízíme zajímavou práci s OS Linux a vyspělými informačními technologiemi, možnost odborného růstu a spravedlivé ohodnocení vaší práce. Požadujeme schopnost programování, samostatné myšlení, rozhodnost a zodpovědnost dále komunikační schopnosti při jednání s klienty.

Samostatný obchodník

Hledáme nového kolegu, zdatného obchodníka. Nabízíme uplatnění při vytváření a realizaci naší obchodní strategie, možnost růstu do vedoucí pozice a spravedlivé ohodnocení práce. Požadujeme schopnost samostatného myšlení rozhodnost a zodpovědnost dále komunikační schopnosti při jednání s klienty.